Фруктові новини
Корисні новини в робочий час
Україна почала експорт заморожених ягід в Сінгапур
Ми починаємо серію публікацій на тему офісного спілкування і «кар'єрної карми».
Що ми з вами знаємо про #smalltalks на роботі?
Насправді, більша кількість розмов серед колег на роботі проходить за ... курінням або чашкою кави. І це зрозуміло. Найчастіше в просторі офісу існують кава-машини. Клієнтам також пропонують каву.
Вони складають якоря, за допомогою чого людина може «тримати себе в руках», і, в одночас, дає можливість стати «своїм в зграї».
Про офісні традиції вже є чимало літератури, але ми почнемо з цінності комунікації між людьми оскільки це надихає нас на те, як ми зустрічаємо - кавою або яблуком на долоні ????
Кейт Ферацці «Ніколи не їжте поодинці»:
1. Не займайтеся пустою балаканиною. Кожен раз, відкриваючи рот, намагайтеся запропонувати щось корисне і робіть це щиро.
2. В цьому житті є три речі, які завжди створюють міцний емоційний зв'язок між людьми. Це здоров'я, благополуччя і діти.
3. У важкі часи досвід може вас не врятувати. Як не врятують працьовитість з талантом. Якщо вам потрібна робота, гроші, добрв порадв, допомогв, надія, є тільки один надійний спосіб - широке коло ваших друзів і знайомих.
4. Ви хоч розумієте, що лідером вас зробить тільки те, чого доб'ється ваша команда, причому не з вашого наказу, а просто заради вас?
А ти покликав колегу на ФРУКТ?
Press "Like" to follow Tilda Publishing on Facebook
Made on
Tilda